Warning: The use statement with non-compound name 'dibi' has no effect in /home/web/kmotricky.sk/www/insert_nette.php on line 4

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/web/kmotricky.sk/www/lib/zaraguza/Nette/nette.min.php on line 12
kmotricky.sk | Príbehy | Miška a Laurinka

Príbehy

Miskalauri.jpg

Miška je mladá mamička, ktorá krátko po zistení tehotenstva opustila svojho partnera, ktorý bol neskôr zatknutý a odsúdený pre výrobu drog. Miška  sa teší zo svojej dcérky Laurinky, je to milé, veselé a veľmi šikovné bábätko. Mamička Miška je veľmi starostlivá a vnímavá k potrebám svojho dieťaťa a odmenou jej je pekné napredovanie a prosperovanie dcérky Laurinky.  

Malá Laurinka absolvuje každý druhý týždeň pohybovú terapiu pre dojčatá, kde pekne vidieť ako prospieva vo všetkých oblastiach psychomotorického vývinu.

Miška má blízku rodinu, ktorá jej dokáže čiastočne pomôcť, ale domov sa vrátiť s dieťaťom nemôže. Po ukončení rodičovskej dovolenky, by si chcela nájsť prácu a postaviť sa na vlastné nohy a vytvoriť stabilný domov pre seba a svoju dcérku. Miška má pracovné skúsenosti v oblasti administratívy, rada by získala nejaké zručnosti, ktoré by jej pomohli na trhu práce.

Pridajte komentár